Hakkımızda

Ciner Bilgisayar Hakkında

CNR Sistem Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. olarak 2009 yılından bu yana hızla büyüyen dünya teknolojilerinde, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılamak için hizmet vermekteyiz. Kalitesi dünyaca kabul görmüş ürünler ve en güncel teknolojileri, iş ve gereksinimlerinizi analiz ederek, tecrübe ve bilgi birikimlerimiz ile birleştirip hızlı, sorunsuz ve kesin çözümler üretmekteyiz.
Profesyonel ve kesintisiz destek sloganımız ile dinamik, ne yaptığını bilen, genç ve uzman kadromuz mutlak müşteri memnuniyetini hedef bilmiştir. Yaygın servis ağımız ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Neden ciner bilgisayar ?

•Her zaman sorunsuz ve hızlı destek almak istiyorsanız,
•Size ve firmanıza ihtiyaç duyduğunuz ürünleri en doğru şekilde satın almak istiyorsanız,
•Size ve firmanıza ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin temininde %100 memnuniyet istiyorsanız,
•Almış olduğunuz ürün ve hizmetlere ilişkin karşınızda her zaman muhhatap arıyorsanız,
• Geniş ürün ve hizmet yelpazemizden faydalanmak istiyorsanız,
•Firmanızda bulunan bilgisayar, notebook, yazıcı, server, tv, projeksiyon ve network alt yapısının sorunsuz
çalışmasını istiyorsanız,
•Firmanızın, gelişmiş dünya teknolojilerinin gerisinde kalmasını istemiyorsanız,
•Size ve firmanıza gereken ihtiyaçlarınızı hızlı ve uygun fiyata temin etmek istiyorsanız.

 Günümüz şartlarında profesyonel ve dürüst hizmet, isabetli ürünler alabilmeniz için CNR Sistem Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. olarak daima göreve hazırız.

Hizmetlerimiz     Toner ve Kartuş Dolumu     Bilgisayar ve Notebook Satış     Bakım Onarım Sözleşmesi     Ankara Zayıf Akım Sistemleri     Site Haritası     Ankara Güvenlik Kamerası     Ankara Güvenlik Duvarı     Ankara Cyberoam Satış ve Teknik Destek, Cyberoam, Firewall, Güvenlik Duvarı     E-Ticaret Sistemleri     Network Kurulum Hizmetleri     Ciner Bilgisayar     Ankara Yapısal Kablolama     Telefon Santrali Satış ve Kurulum Hizmetleri     Merkezi Uydu Sistemleri     İletişime Geçmek İçin Tıklayınız.     Web Tasarımı     Kurumsal Kimlik Tasarımı     İletişim     Ana Sayfa     Veri Kurtarma Hizmetleri     Yazıcı Tamiri ve Bakımı     Ankara Web Tasarım     Ankara Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri