Yazıcı Servisi

Ciner Bilgisayar olarak profesyonel yazıcı tamiri ve bakım hizmeti vermekteyiz. Profesyonel kadromuz ile, en uygun fiyata en kısa sürede yazıcınızın tamir ve onarımını yapmaktayız.

Yazıcı Tamiri ve Bakımı

Ciner Bilgisayar olarak profesyonel yazıcı tamir ve yedek parça hizmeti vermektedir. Profesyonel kadromuz ile, en uygun fiyata en kısa sürede yazıcı tamir yapmaktayız

 

Makineniz ve zamanınız size kalsın Servisimizde makinalarda en çok arızalanan, değişen ve bakımında kullanılan yedek parçalarını ve sarf malzemeleri sürekli stoklarımızda bulundurarak servisimizde makinelerinizin bakımını tamirini ve parça değişimi en kısa sürede yaparak teslim edilmekteyiz.

Samsung servisi - Samsung yazıcı, fotokopi ve faks makinalarında oluşabilecek tüm arızalarda konularında eğitimli ve sertifikalı olan teknisyenlerimiz tarafından kısa sürelerde tamiri ve bakımı yapılarak teslim edilir. Ankara Samsung servisi 'mizde Samsung yazıcı grubunun tüm yedek parçaları stoklarımızda olup parça değişimlerinde uzun süreler parça tedariği için kullanıcıları mağdur etmemektedir. Samsung yazıcılarda sıkça görülen sorunların başında kağıt çekmeme, kağıt sıkışması, Lsu hatası, kopyanın siyah veya beyaz, silik lekeli çıkması gibi hatalar görünmektedir aslında bu sorunların en büyük nedeni ise bakımlarının yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Samsung toner dolumlarınıda servisimizde garantili olarak yaptır bilirsiniz.

Hp servisi - Hp yazıcı, faks ve fotokopi makinası denince kullanıcı olarak aklımıza ilk gelen markalardan biridir. Hp yazıcıları ve diğer ürünlerindeki çeşitlilik her kesimden kullanıcısın olmasını sağlamıştır. Ciner Bilgisayar olarak bizler Hp Yazıcı - Hp Fotokopi - Hp fax - Hp Plotter makinelerinin tamirini bakımını ve parça değişimlerini yapmaktayız. Hp yazıcı grubunun birçoğu toner dolumuna uygun olduğu için kullanıcıların ilk tercihlerinden biri haline gelmektedir Ankara Hp servisi 'mizde Hp Toner dolumlarıda garantili olarak yapılmaktadır. Hp Teknik servisi olarak Hp Plotter 'larında tamirini ve bakımlarını yapmaktayız.

Canon servisi - Canon grubunun türkiyede bir çok ürünü bulunmaktadır Canon yazıcı - Canon fotokopi - Canon faks -  Canon Plotter ve projeksiyon ve daha bir çok ürün Grup iletişim olarak Canon büro makinaları teknik servisliğini yapmaktayız. Canon cihazlarınızda oluşan tüm arızalarda Canon teknik servisimiz sizlere her konuda yardımcı olacaktır Ankara Canon servisi nde makineleriniz teknisyenlerimiz tarafından en ufak sorunlarına kadar arızaları veya aksaklıkları tespit edilip gerekli olan onarım bakım ve parça değişimleri kısa sürelerde yapılarak sizlere geri teslim edilir.

Xerox servisi - Türkiyede ve dünyada ilk fotokopi makinesini icat etmesiyle tanınmış bir markadır. Günümüzde Xerox ufak yazıcı ve fotokopi makinelerinde bilhassa türkiyede atılım yapmış ve her geçen günde yeni modellerle çeşitliliğini artırmıştır. Xerox Yazıcı - Xerox Fotokopi ve Xerox Faks makinelerinin tamirini bakımını ve yedek parça değişimlerinin Ankara Xerox servisi mizde yapılmaktadır.

 

Hizmetlerimiz     Toner ve Kartuş Dolumu     Bilgisayar ve Notebook Satış     Bakım Onarım Sözleşmesi     Ankara Zayıf Akım Sistemleri     Site Haritası     Ankara Güvenlik Kamerası     Ankara Güvenlik Duvarı     Ankara Cyberoam Satış ve Teknik Destek, Cyberoam, Firewall, Güvenlik Duvarı     E-Ticaret Sistemleri     Network Kurulum Hizmetleri     Ciner Bilgisayar     Ankara Yapısal Kablolama     Telefon Santrali Satış ve Kurulum Hizmetleri     Merkezi Uydu Sistemleri     İletişime Geçmek İçin Tıklayınız.     Web Tasarımı     Kurumsal Kimlik Tasarımı     İletişim     Ana Sayfa     Veri Kurtarma Hizmetleri     Yazıcı Tamiri ve Bakımı     Ankara Web Tasarım     Ankara Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri