Network

Firma bilgilerinizin güvenliği ve çalışanlarınız arasındaki bilgisayar kordinasyonu için sorunsuz bir Network sistemi gereklidir.

Network Kurulum Hizmetleri

Firmanızın, fabrikanızın ve şubelerinizin Network sistemlerini bize emanet edin. Zaman kazandırıyoruz sloganından yola çıkarak, firma bilgilerinizin korunmasında ve çalışanlarınızın arasındaki bilgisayar iletişimin güvenliğini biz sağlayalım.

Yapısal Kablolama Sistemleri kritik iş uygulamalarının üzerinde çalıştığı network ve iletişim sisteminin en uzun süre kullanılan parçasıdır. Network ve iletişim sistemlerinin kablolama alt yapısı kadar uzun kullanılan başka hiç bir elemanı yoktur. Bu denli önemli olan kablolama alt yapısı kurumların toplam yatırımlarının %2 sini oluştururken, karşılaştığımız problemlerin %80 inin temelinde hatalı tasarlanmış ve uygulanmış kablolama sistemleri tespit edilmiştir.

Ciner Bilgisayar uzman kadrosunun network ve iletişim sistemlerine bütünsel bakışı ve tecrübesi ile müşterilerine sorunsuz ve yıllarca kullanabilecekleri yapısal kablolama sistemleri kurar.

Kurduğumuz Yapısal Kablolama Sistemlerindeki başarının arkasındaki en önemli üç faktör şunlardır;

1.Doğru Tasarım ve Projelendirme: Yapısal kablolama sistemlerinin temel çıkış felsefesi baştan genişleyebilir bir yapı sağlamaktır. Günümüzde şirketlerde genişleme ve büyümeler genelde öngörülememektedir. Ya da öngörülse de 5 yıl sonra gerçekleşecek bir büyümeyi öngörerek buna uygun kablolama altyapısı hazırlamak maliyetli olmaktadır. Bu nedenlerle en önemlisi genişlemelere uygun bir altyapı hazırlayabilmektir.

2.Kaliteli İşçilik: Projelendirme kadar önemli ikinci bir konu da işçiliktir. İşçilik kalitesi kablolama altyapısının kalitesi anlamına da gelmektedir. Çünkü en iyi marka kablolama ürünlerini de kullansanız işçiliğiniz iyi değilse performans beklemeniz yanlış olacaktır.

3.Test, Etiketleme ve dokümantasyon: Gerçekleştirdiğimiz kablolama projelerinde tüm kablolar test edilerek, bellli bir numaralandırma sistemi ile etiketlenir. Yerleşim planları üzerinde kablo güzergahları ve priz noktaları işlenerek proje dosyası sistem kullanıcılarına teslim edilir. Genişleme ihtiyaçlarında veya arıza tespitinde proje dokümantasyonu vazgeçilmezdir.

Ciner Bilgisayar'dan sağlayabileceğiniz ürün ve hizmetler:

Bakır kablolama ürün ve hizmetleri:
Her marka bakır kablo (UTP, FTP, STP) (cat5, cat5e, Cat6, Cat7), RJ 45 module, connector, patch panel, organiser, patch cord
Bakır kablolama, sonlandırma, test, etiketleme

Kabinet ürün ve hizmetleri:

Her marka kabinetler, termostat, fan, priz grupları, sabit ve hareketli raflar
Kabinet montaj ve düzenlemeleri
Elektrik Kablolama Ürün ve Hizmetleri
Kablo Kanalları

Network Çözümlerimiz

Local Area Network (LAN) Sistemleri Kurulusu
Wide Area Network (WAN) Sistemleri Kurulusu
Yapısal Kablolama
İnternet Güvenlik Sistemleri Donanım ve Yazılımları
TCP/IP Network Tasarımı
Veri (Data) Yedekleme Sistemleri
Anahtar Teslimi Projeler (Server, PC ve Diger Donanım Satısı ve Kurulusu )
Kablolu, kablosuz ag yazıcısı kurulumu ve konfigürasyonu

Yapısal Kablolama hizmetlerimiz

Cat5, Cat5E ve Cat6 yapısal altyapı kablolama çözümlerini en uygun, en efektif halde size sunuyoruz.

Network danışmanlık hizmetlerimiz

İsletmeler, uygulamalarında teknolojiden yararlanmak istemektedirler. Bu sebeple bilişim konusunda uzman kişi ve firmalara talep her geçen gün daha fazla olmaktadır.

WAN Danışmanlık Hizmeti

Uzak mesafelerde bulunan ağ teknolojilerinin birbiri ile iletişim kurmasını sağlamaktadır. Farklı lokasyonlar, çeşitli cihazlarla birbirine bağlanır. Evinizde, ofisinizdeymiş gibi çalışabileceğiniz ortamlar hazırlamak, kurulacak kamera sistemiyle dilediğiniz noktayı gözlemleyebilmek gibi olanaklar WAN teknolojisiyle sunulmaktadır.

LAN Danışmanlık Hizmeti

Belirli bir alanda oluşturulan kablolu ve kablosuz ağ teknolojisidir. Printer, tarayıcı ve ortak dosya paylaşımı gibi ortak kullanıma açılacak kaynaklara erişimi mümkün kılar.

Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri

Firma ve kurumların internet ve lokal networklerinde ki güvenlik seviyeleri belirlenmektedir. Yapılan kontroller sonucu kurumun ihtiyacına göre donanımsal ve yazılımsal, Firewall (güvenlik duvarı), IDS, NIDS, HIDS, Virüs Koruması, Wireless, VPN, Veri güvenliği tercihleri müşterilerimize sunulmaktadır.

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.

Hizmetlerimiz     Toner ve Kartuş Dolumu     Bilgisayar ve Notebook Satış     Bakım Onarım Sözleşmesi     Ankara Zayıf Akım Sistemleri     Site Haritası     Ankara Güvenlik Kamerası     Ankara Güvenlik Duvarı     Ankara Cyberoam Satış ve Teknik Destek, Cyberoam, Firewall, Güvenlik Duvarı     E-Ticaret Sistemleri     Network Kurulum Hizmetleri     Ciner Bilgisayar     Ankara Yapısal Kablolama     Telefon Santrali Satış ve Kurulum Hizmetleri     Merkezi Uydu Sistemleri     İletişime Geçmek İçin Tıklayınız.     Web Tasarımı     Kurumsal Kimlik Tasarımı     İletişim     Ana Sayfa     Veri Kurtarma Hizmetleri     Yazıcı Tamiri ve Bakımı     Ankara Web Tasarım     Ankara Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri