Web Tasarımı

Web tasarımında, ürün tesliminden sonra ki destekte bir o kadar önemlidir.Sizin için hazırlanan yönetim paneli ile kendi fotoğraflarınızı kendiniz yerleştirin,bilgilerinizi kendiniz güncelleyin.

Web Tasarımı

Günümüzde firma tanıtımı için hedef kitleye ulaşmanın en kısa yolu web sayfasıdır. İnternet dünyasında “gerçekten” var olmak ve adından söz ettirebilmek için firma kurumsal kimliği ile örtüşen bir görsel tasarım eşliğinde sanal dünyaya sunulan bir web sayfası reklam ve pazarlama alanının en etkili silahı olmuştur.

Son yıllarda Türk Ticaret Kanunu’nda yapılan ve sermaye şirketlerine web sayfası zorunluluğu getiren değişiklik ile firmaların internet yüzlerinin önemi de vurgulanmıştır. Yaptığımız web siteleri www.google.com.tr ile uyumlu bir şekilde çalışacaktır.

 

Resmi Gazeteyi Görmek İçin Tıklayınız.

Web Sitesi Kanunu İle İlgili Çıkan Haberleri

http://ekonomi.haberturk.com/makro-ekonomi/haber/752358-sirketler-dikkat

İletişime Geçmek İçin Tıklayınız.

Neden Ciner Bilgisayar ?

. Görsel tasarım, web uygulama ve yazılımları konusunda uzman kadrosu Ciner Bilgisayarı web tasarımı konusunda da Ankara da rakip firmalardan bir adım öne çıkarmıştır.
. Ciner Bilgisayar Çözümleri özgün ve dikkat çekici tasarımları dışında proje sonrası hizmetleri ile de kaliteli hizmet politikasını sürdürmektedir.

 

 TAMAMLANAN PROJELER

Firma web sayfası yayın hayatına başlamıştır.

www.noperinsaat.com.tr

Firma web sayfası yayın hayatına başlamıştır.

www.cankaragozsigorta.com.tr

Firma web sayfası yayın hayatına başlamıştır.

www.plicellperde.com

Firma web sayfası yayın hayatına başlamıştır.

www.ercantekstil.com.tr

Firma web sayfası yayın hayatına başlamıştır.

www.artimpeks.com.tr

 

Hizmetlerimiz     Toner ve Kartuş Dolumu     Bilgisayar ve Notebook Satış     Bakım Onarım Sözleşmesi     Ankara Zayıf Akım Sistemleri     Site Haritası     Ankara Güvenlik Kamerası     Ankara Güvenlik Duvarı     Ankara Cyberoam Satış ve Teknik Destek, Cyberoam, Firewall, Güvenlik Duvarı     E-Ticaret Sistemleri     Network Kurulum Hizmetleri     Ciner Bilgisayar     Ankara Yapısal Kablolama     Telefon Santrali Satış ve Kurulum Hizmetleri     Merkezi Uydu Sistemleri     İletişime Geçmek İçin Tıklayınız.     Web Tasarımı     Kurumsal Kimlik Tasarımı     İletişim     Ana Sayfa     Veri Kurtarma Hizmetleri     Yazıcı Tamiri ve Bakımı     Ankara Web Tasarım     Ankara Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri