Kurumsal Kimlik

Kartvizit,antetli kağıt gibi kurumsal kimlik unsurları sizi dışarıda temsil ederler.İnsanlar üzerinde ilk izleniminizin iyi bir şekilde olması, size bir çok artıyla geri dönecektir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik çalışması kurum içinde ve dışında olmak üzere iki yönde düşünülmelidir. Ciner Bilgisayar kurumsal kimlik çalışmalarınızda aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.

Kurum İçinde

-Amblem / Logotype kullanım standartlarının belirlenmesi
-Antetli (başlıklı) kağıt tasarımı
-Antetli (başlıklı) zarf tasarımı
-Kartvizit tasarımı
-Dosya tasarımı
-Kurumsal kimlik kullanım standartları kılavuzu
-Bloknot tasarımı
-Haberleşme formlarının tasarımı
-Kurum içi yönlendirmeleri (memo) tasarımı
-Muhasebe belgelerinin tasarımı (fatura, irsaliye, makbuz, sürekli formlar, çek, senet, değerli evrak vs.)

Kurum dışında

. Kit, Broşür (Leaflet), Katalog, Insert (insört), FöyEl ilanı, Poster, Afiş, Dönkart, Pankart, MenüCD,
Takvim, Tebrik Kartları, Davetiye, Sertifika, Onur Belgesi

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.

Hizmetlerimiz     Toner ve Kartuş Dolumu     Bilgisayar ve Notebook Satış     Bakım Onarım Sözleşmesi     Ankara Zayıf Akım Sistemleri     Site Haritası     Ankara Güvenlik Kamerası     Ankara Güvenlik Duvarı     Ankara Cyberoam Satış ve Teknik Destek, Cyberoam, Firewall, Güvenlik Duvarı     E-Ticaret Sistemleri     Network Kurulum Hizmetleri     Ciner Bilgisayar     Ankara Yapısal Kablolama     Telefon Santrali Satış ve Kurulum Hizmetleri     Merkezi Uydu Sistemleri     İletişime Geçmek İçin Tıklayınız.     Web Tasarımı     Kurumsal Kimlik Tasarımı     İletişim     Ana Sayfa     Veri Kurtarma Hizmetleri     Yazıcı Tamiri ve Bakımı     Ankara Web Tasarım     Ankara Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri