E-Ticaret

İnternete artan güvenle,internette ticaret hızla gelişmeye başladı.İnsanların bir çok önyargısı kalktı.Eğer parlak fikirleriniz varsa ve ben bu ürünü internette satarım diyorsanız hiç durmayın geç kalmadan yerinizi alın.

E-Ticaret Sistemleri

 E-ticaretin nasıl yapıldığı hakkında bilgi vermek gerekirse; mal ve hizmetlerin elektronik ağlar aracılığıyla kullanıcılara tanıtımı, satımı ve ulaştırılmasıdır.  E-ticaret markanız çok daha fazla kullanıcı tarafından bilinir ve satış miktarınız artar.

 Müşterileriniz e-ticaret sitenizden satın almak istedikleri ürünlerin ödemesini sanal pos aracılığıyla kredi kartı ile banka havalesi veya kapıda ödeme aracılığıyla yapabilirler. Ödemeden sonra müşterilerinize satın almış oldukları ürünleri kargo firmaları ile gönderebilirsiniz.

Online Satış

 Online alışveriş ülkemizde çok da yeni bir kavram olmamasına karşı pek çok kullanıcı tarafında yeni keşfedilmiştir. Birçok kullanıcı online alışverişi zamandan tasarruf etmek, indirimlerden yararlanmak veya farklı sebeplerle e-ticareti kullanmaya başladı. Online alışveriş yapmaya başlayan her kullanıcı bu sektörün gelişmesi açısından oldukça önemlidir.

  Kullanıcılar onlarca yıldır alışıla gelmiş klasik alışveriş yöntemini kullanmaktan yavaş yavaş vazgeçerek online alışverişe ağırlık vermeye başlamıştır. Bu durumun önemli nedenleri arasında saatlerce mağaza mağaza gezerek ürün aramak yerine istenilen ürünlere birkaç tık aracılığıyla ulaşmak istenmesidir.
  Hal böyle iken klasik alışveriş yerine online alışveriş sitesiyle daha çok müşteriye ulaşma imkanınız olacaktır. Satışını yaptığınız ürünlerin reklamlarını internet ve sosyal medya aracılığıyla klasik alışveriş yöntemlerine kıyasla çok daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.

Arama Motoru Optimizasyonu (Google SEO)

 Arama Motoru Optimizasyonu; arama motorlarında (www.google.com.tr , www.yahoo.com , www.msn.com.tr v.b ) sitenizin üst sıralarda çıkmasını sağlayan düzenlemedir. Potansiyel müşterilerin internet üzerinden yaptığı aramalarında, belirlediğiniz kelimelerle şirketinizin üst sıralarda çıkmasını sağlamak, şirketinizin tanıtımında ve iş alımlarınızda etken rol oynayacaktır.

 İnternet reklamcılığının en avantajlı ve yaygın olan arama motorlarında (Google, Yandex vb) ilk sayfalarda yer almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hizmetlerimiz     Toner ve Kartuş Dolumu     Bilgisayar ve Notebook Satış     Bakım Onarım Sözleşmesi     Ankara Zayıf Akım Sistemleri     Site Haritası     Ankara Güvenlik Kamerası     Ankara Güvenlik Duvarı     Ankara Cyberoam Satış ve Teknik Destek, Cyberoam, Firewall, Güvenlik Duvarı     E-Ticaret Sistemleri     Network Kurulum Hizmetleri     Ciner Bilgisayar     Ankara Yapısal Kablolama     Telefon Santrali Satış ve Kurulum Hizmetleri     Merkezi Uydu Sistemleri     İletişime Geçmek İçin Tıklayınız.     Web Tasarımı     Kurumsal Kimlik Tasarımı     İletişim     Ana Sayfa     Veri Kurtarma Hizmetleri     Yazıcı Tamiri ve Bakımı     Ankara Web Tasarım     Ankara Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri